Tribuna
Strada Independenţei se închide mâine
Sorana MAIER
1271 vizualizari
traficul va fi blocat între orele 10.00 şi 14.00
Strada Independenţei din Sibiu va fi închisă traficului, mâine, între orele 10.00 şi 14.00 pentru a fi marcată. În urma lucrărilor de reconfigurare a străzii, pe Independenţei vor fi marcate aproximativ 70 de locuri de parcare.
"Rugăm şoferii sibieni să ocolească pe cât posibil această stradă în acest interval orar, pentru a evita blocajele în trafic", se arată într-un comunicat al Primăriei Municipiului Sibiu.



comentarii
3 comentarii

foarte rau, stiind ce este foarte aglomeratie, de ce nu exista mentalitate europeana si se lucreaza la acele marcaje noaptea, mereu cand vin cei care marcheaza trecerile de pietoni, parcari s.a, se face foarte mare aglomeratie!!! Romania a intrat in U.E. doar cu numele
Adrian
08.12.2009 19:43
intreaba-l pe cel care l-a numit in functie pe seful de al drumuri si poduri.. el are relatii cu occidentul doar prin ziare, ca de invatat de la ei nu invata nimic.
pentru adrian
08.12.2009 22:18
dinspre spital se poate iesi doar pe strada independentei. daca vreau sa ies inspre strada balea trebuie sa strabat toata str. lucian blaga? cam penibil.
me
08.12.2009 22:49
Din aceeasi categorie
Abonamente

Targul de Cariere

TUTTI

EVENIMENT TV
visa medica
Tribuna